Kurumsal

5000 m2 kapalı alanlı iş fabrikamızda Alüminyum doğrama Otomatik kapı, Kepenk ve Panjur sistemleri Çelik konstrüksiyon, Ferforje, Giydirme cephe sistemleri imalatını ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda Eskişehir'in en büyük alüminyum doğrama fabrikası olma unvanına sahibiz.

 

Sektörel anlamda ülkemizde ve dünyadaki gelişmelerle ayni hızda ilerleyen deneyimli montaj ekipleri ,uzman teknik personel yönetiminde teknolojik ekipmanlarla müşterilerimize yenilikçi ve yüksek kalite standartları üzerinde bir hizmet sunmaktayız.

 

Firmamız kaliteli üretim, zamanında montaj ve satış sonrası hizmeti ön planda tutarak müşteri memnuniyetini şirket prensibi edinmiştir.

 

Vizyonumuz

Hedefimiz kalite odaklı üretim ve satış sonrası destek anlayışını benimseyen ,müşteri ve çalışanların devamlılığına önem veren , ürün kalitesi, yenilikçi, akılcı ,pratik çözüm ve uygulamalarla lider yapısıyla öncü olan sektöründe tercih edilen ve güvenilen bir firma olmaktır.

 

Misyonumuz

Esveracam olarak iş önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğuna inanmaktayız.Bu doğrultuda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi ve en uygun şekilde yerine getirmeye ,çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz